Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Çınar Tesisat | Tesisatçı

Çınar Tesisat firması, İstanbul / Ümraniye ilçesinde ki Yaman Evler, Gülşen Sk. 24/A, 34678 adresindedir. İstanbul 'da Tesisatçı arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 905322863483
Çınar Tesisat - Ümraniye İstanbul - Tesisatçı
Kategoriler
ÇINAR TESİSAT

[ Görüntülenme Sayısı 1 ]

Firma Adı:
Çınar Tesisat
Kategori:
Tesisatçı
Telefon:
905322863483
Web Site:
cinartesisat.com
Adres:
Yaman Evler, Gülşen Sk. 24/A, 34678 Ümraniye, İstanbul
İlçe / İL:
Ümraniye, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Çınar Tesisat

Çınar Tesisat , Tesisatçı olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Ümraniye ilçesinde olan Çınar TesisatTesisatçı arandığında Çınar Tesisat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 905322863483 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinartesisat.com, yol tarifi adres: Yaman Evler, Gülşen Sk. 24/A, 34678 Ümraniye, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Çınar Tesisat hakkında ki iletişim bilgilerine, Tesisatçı hakkında ki bilgilere ve varsa Çınar Tesisat fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Çınar Tesisat konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Çınar Tesisat mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Çınar Tesisat iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Çınar Tesisat sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tesisatçı için Çınar Tesisat sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Çınar Tesisat sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)