Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinema Pink | Sinema salonu

Cinema Pink firması, İstanbul / Şişli ilçesinde ki Esentepe, Büyükdere Cd. No:171, 34330 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Cinema Pink - Şişli İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinema Pink

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Cinema Pink
Kategori:
Sinema salonu
Web Site:
cinemapink.com.tr
Adres:
Esentepe, Büyükdere Cd. No:171, 34330 Şişli, İstanbul
İlçe / İL:
Şişli, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinema Pink

Cinema Pink , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Şişli ilçesinde olan Cinema PinkSinema salonu arandığında Cinema Pink için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da web sitesi cinemapink.com.tr, yol tarifi adres: Esentepe, Büyükdere Cd. No:171, 34330 Şişli, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinema Pink hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinema Pink fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinema Pink konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinema Pink mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinema Pink iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinema Pink sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinema Pink sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinema Pink sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)