Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinemapink Buyaka | Sinema salonu

Cinemapink Buyaka firması, İstanbul / Ümraniye ilçesinde ki Fatih Sultan Mehmet, 34771 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902165042042
Cinemapink Buyaka - Ümraniye İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinemapink Buyaka

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
Cinemapink Buyaka
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
902165042042
Adres:
Fatih Sultan Mehmet, 34771 Ümraniye, İstanbul
İlçe / İL:
Ümraniye, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinemapink Buyaka

Cinemapink Buyaka , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Ümraniye ilçesinde olan Cinemapink BuyakaSinema salonu arandığında Cinemapink Buyaka için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902165042042 den de ulaşabilirsiniz. ya da  yol tarifi adres: Fatih Sultan Mehmet, 34771 Ümraniye, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemapink Buyaka hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemapink Buyaka fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemapink Buyaka konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemapink Buyaka mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemapink Buyaka iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemapink Buyaka sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinemapink Buyaka sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemapink Buyaka sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)