Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinematica | Sinema salonu

Cinematica firması, İstanbul / Ataşehir ilçesinde ki Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv., 34758 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 908502559900
Cinematica - Ataşehir İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinematica

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Cinematica
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
908502559900
Web Site:
cinematica.com.tr
Adres:
Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir, İstanbul
İlçe / İL:
Ataşehir, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinematica

Cinematica , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Ataşehir ilçesinde olan CinematicaSinema salonu arandığında Cinematica için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 908502559900 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinematica.com.tr, yol tarifi adres: Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv., 34758 Ataşehir, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinematica hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinematica fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinematica konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinematica mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinematica iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinematica sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinematica sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinematica sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)