Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinemaximum A Plus | Sinema salonu

Cinemaximum A Plus firması, İstanbul / Bakırköy ilçesinde ki Bahçelievler Merkez Adnan Kahveci Blv. 6.Kisim, 34158 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 908502200967
Cinemaximum A Plus - Bakırköy İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinemaximum A Plus

[ Görüntülenme Sayısı 7 ]

Firma Adı:
Cinemaximum A Plus
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
908502200967
Web Site:
cinemaximum.com.tr
Adres:
Bahçelievler Merkez Adnan Kahveci Blv. 6.Kisim, 34158 Bakırköy, İstanbul
İlçe / İL:
Bakırköy, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinemaximum A Plus

Cinemaximum A Plus , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Bakırköy ilçesinde olan Cinemaximum A PlusSinema salonu arandığında Cinemaximum A Plus için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 908502200967 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinemaximum.com.tr, yol tarifi adres: Bahçelievler Merkez Adnan Kahveci Blv. 6.Kisim, 34158 Bakırköy, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum A Plus hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum A Plus fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum A Plus konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum A Plus mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum A Plus iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum A Plus sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinemaximum A Plus sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum A Plus sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)