Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinemaximum Emaar Square Mall | Sinema salonu

Cinemaximum Emaar Square Mall firması, İstanbul / Üsküdar ilçesinde ki Ünalan, Ayazma Cd. No:78, 34700 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 908502200967
Cinemaximum Emaar Square Mall - Üsküdar İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinemaximum Emaar Square Mall

[ Görüntülenme Sayısı 5 ]

Firma Adı:
Cinemaximum Emaar Square Mall
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
908502200967
Web Site:
cinemaximum.com.tr
Adres:
Ünalan, Ayazma Cd. No:78, 34700 Üsküdar, İstanbul
İlçe / İL:
Üsküdar, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinemaximum Emaar Square Mall

Cinemaximum Emaar Square Mall , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Üsküdar ilçesinde olan Cinemaximum Emaar Square MallSinema salonu arandığında Cinemaximum Emaar Square Mall için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 908502200967 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinemaximum.com.tr, yol tarifi adres: Ünalan, Ayazma Cd. No:78, 34700 Üsküdar, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Emaar Square Mall hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Emaar Square Mall fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Emaar Square Mall konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Emaar Square Mall mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Emaar Square Mall iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Emaar Square Mall sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinemaximum Emaar Square Mall sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Emaar Square Mall sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)