Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinemaximum Kale | Sinema salonu

Cinemaximum Kale firması, İstanbul / Güngören ilçesinde ki Güven Mahallesi, Kale Outlet, Eski Londra Cad No: 89, 34160 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 908502200967
Cinemaximum Kale - Güngören İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinemaximum Kale

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Cinemaximum Kale
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
908502200967
Web Site:
cinemaximum.com.tr
Adres:
Güven Mahallesi, Kale Outlet, Eski Londra Cad No: 89, 34160 Güngören, İstanbul
İlçe / İL:
Güngören, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinemaximum Kale

Cinemaximum Kale , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Güngören ilçesinde olan Cinemaximum KaleSinema salonu arandığında Cinemaximum Kale için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 908502200967 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinemaximum.com.tr, yol tarifi adres: Güven Mahallesi, Kale Outlet, Eski Londra Cad No: 89, 34160 Güngören, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Kale hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Kale fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Kale konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Kale mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Kale iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Kale sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinemaximum Kale sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Kale sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)