Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinemaximum Viaport | Sinema salonu

Cinemaximum Viaport firması, İstanbul / Pendik ilçesinde ki Yenişehir, Dedepaşa Cd Viaport AVM No:19, 34912 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 908502200967
Cinemaximum Viaport - Pendik İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinemaximum Viaport

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
Cinemaximum Viaport
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
908502200967
Web Site:
cinemaximum.com.tr
Adres:
Yenişehir, Dedepaşa Cd Viaport AVM No:19, 34912 Pendik, İstanbul
İlçe / İL:
Pendik, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinemaximum Viaport

Cinemaximum Viaport , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Pendik ilçesinde olan Cinemaximum ViaportSinema salonu arandığında Cinemaximum Viaport için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 908502200967 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinemaximum.com.tr, yol tarifi adres: Yenişehir, Dedepaşa Cd Viaport AVM No:19, 34912 Pendik, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Viaport hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Viaport fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Viaport konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Viaport mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Viaport iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Viaport sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinemaximum Viaport sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Viaport sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)