Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinemaximum Watergarden | Sinema salonu

Cinemaximum Watergarden firması, İstanbul / Ataşehir ilçesinde ki Barbaros Mah Batı, Şebboy Sk. No:2, 34746 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 908502200967
Cinemaximum Watergarden - Ataşehir İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinemaximum WaterGarden

[ Görüntülenme Sayısı 7 ]

Firma Adı:
Cinemaximum Watergarden
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
908502200967
Web Site:
cinemaximum.com.tr
Adres:
Barbaros Mah Batı, Şebboy Sk. No:2, 34746 Ataşehir, İstanbul
İlçe / İL:
Ataşehir, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinemaximum Watergarden

Cinemaximum Watergarden , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Ataşehir ilçesinde olan Cinemaximum WatergardenSinema salonu arandığında Cinemaximum Watergarden için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 908502200967 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinemaximum.com.tr, yol tarifi adres: Barbaros Mah Batı, Şebboy Sk. No:2, 34746 Ataşehir, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Watergarden hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Watergarden fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Watergarden konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Watergarden mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Watergarden iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Watergarden sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinemaximum Watergarden sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Watergarden sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)