Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Cinemaximum Zorlu Center | Sinema salonu

Cinemaximum Zorlu Center firması, İstanbul / Beşiktaş ilçesinde ki Levazım, Zincirlikuyu, Zorlu Center, Koru Sokağı 2/13, 34340 adresindedir. İstanbul 'da Sinema salonu arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 908502200967
Cinemaximum Zorlu Center - Beşiktaş İstanbul - Sinema Salonu
Kategoriler
Cinemaximum Zorlu Center

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
Cinemaximum Zorlu Center
Kategori:
Sinema salonu
Telefon:
908502200967
Web Site:
cinemaximum.com.tr
Adres:
Levazım, Zincirlikuyu, Zorlu Center, Koru Sokağı 2/13, 34340 Beşiktaş, İstanbul
İlçe / İL:
Beşiktaş, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Cinemaximum Zorlu Center

Cinemaximum Zorlu Center , Sinema salonu olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Beşiktaş ilçesinde olan Cinemaximum Zorlu CenterSinema salonu arandığında Cinemaximum Zorlu Center için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 908502200967 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi cinemaximum.com.tr, yol tarifi adres: Levazım, Zincirlikuyu, Zorlu Center, Koru Sokağı 2/13, 34340 Beşiktaş, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Zorlu Center hakkında ki iletişim bilgilerine, Sinema salonu hakkında ki bilgilere ve varsa Cinemaximum Zorlu Center fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Zorlu Center konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Cinemaximum Zorlu Center mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Cinemaximum Zorlu Center iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum Zorlu Center sosyal medya hesapları varsa da bulunan Sinema salonu için Cinemaximum Zorlu Center sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Cinemaximum Zorlu Center sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)