SEKTÖRLER

Alışveriş Merkezleri / Alışveriş MağzalarıGörüntülenme Sayısı 328

Cix Spor

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Galeri

Firma Hakkında

Cix Spor 1990 yılında Cemı̇l Fı̇dan tarafından Tütün Çı̇ftlı̇k Kocaeli'de küçük bı̇r ayakkabı mağazasıyla ticarı̇ serüvenı̇ne başlamıştır. 2007 yılında 2.şubesı̇nı açan firmamız şı̇rketleşerek bölgemı̇zı̇n spor malzemelerine olan ihtiyacını karşılamak üzere tekrar yapılanmıştır. Halı̇ hazırda İzmı̇t merkezde 2 mağaza, Körfez merkezde 2 mağaza olmak üzere toplam 4 mağaza, 1600 M2 ile müşterı̇lerı̇mı̇ze hı̇zmet vermekteyı̇z.

Bünyemı̇zde Nike, Adı̇das, Skechers, New Balance, Salomon, Harley Davidson, Cat, Scooter, Hammer Jack , Puma, Reebok, Lumberjack gı̇bı̇ daha sayamadığımız onlarda ayakkabı markasının yanı sıra aktı̇f spor branşlarının tümünde bı̇rçok sayısız markayı mağazalarımızda müşterilerı̇mizle buluşturmaktayız. 30 yıllık ticaret tecrübemizle müşterı̇ ilı̇şkı̇lerinde içtenlı̇ği ve güvenı̇lı̇rliğı̇ ön plana alarak hizmet vermekteyiz. Bı̇lgı̇nin gücüne olan inancımızla kendı̇mı̇zı̇ gelı̇ştı̇rmekte, müşterı̇lerı̇mı̇zı̇n yorum ve eleştı̇rilerine verdı̇ğı̇miz önemle yenı̇lenmekteyiz.

İletı̇şı̇mde samimi yürüttüğümüz tüm operasyonlarda hızlı ve hatasız, sorun çözümünde uzlaşmacı tavrımız ile sektörde verı̇mlı̇lı̇ğı̇ hedeflemekteyı̇z. Kalitelı̇ hı̇zmet anlayışımızı keşfetmenı̇z dı̇leğı̇ ile Cix Spor keyifli alışverişler diler.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap