SEKTÖRLER

Turizm / Online RezervasyonGörüntülenme Sayısı 118

Dalaman Havalimanı Datça Transfer

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Dalaman Havalimanı   Transferlerinizde Size En İyi Hizmet Garantisi Sunuyoruz Transfer Rezervasyonunuzu bizden yapın, tatilinize mutlu başlayın

Firma Hizmet Tecrübesi

Datça, Marmarisin 75 kilometre güneybatısında bulunan Ege ve Akdenizin kesişiminde yer alan sakin bir beldedir. Dalaman Havalimanı Datça Transfer arayanlar için özel transferler ve ucuz taksi transferleri sunuyoruz. Datça üç tarafı denizlerle çevrilidir. Muhteşem doğası, berrak denizi ve muhteşem koylarıyla her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Datça yarımadasında yaklaşık 52 koy var. Yarımadanın doğal güzelliği güneyde Hisarönü Körfezi ve kuzeyde Gökova Körfezi ile görülmeye değer.

Bu harika varış yerini ziyaret edecek şanslı kişilerden biriyseniz, özel, güvenilir, hızlı ve ucuz Datça transfer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak, burada tanık olacağınız doğal güzelliklere âşık olacağınızı da not etmek isteriz. Marmaris - Datça yolu bu açıdan çok güzel bir yolculuk sunuyor. Bir tarafta Gökova Körfezi ve diğer tarafta Hisarönü Körfezini göreceğiniz için Datçaya gitmek oldukça keyifli. Böyle bir yolculuk nadiren deneyimleyebileceğiniz bir şeydir. Datça, balıkları, organik sebzeleri ve meyveleri, balı ve bademleriyle ünlüdür. Buna ek olarak, su altı ortamı ile dalgıçlar ve dalış meraklıları için idealdir.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap