SEKTÖRLER

Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan TaşımacılığıGörüntülenme Sayısı 67

Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

muğla fethiye ilçesinin bir mahhalesi olan faralya bungalov evleri ve doğasıyla meşhur size doğayla iç içe tatil sunan kıyı tatil beldelerinden biridir ayrıca dünyaca unlü kelebekler vadısı de faralya köyündedir.sessiz sakin kuşların cıvıltısıyla uyanabileceğiniz tam bir doğa harıkası sehirden uzak kalmak isteyenlerin vazgeçilmez adresidir faralya.

*Dalaman havalimani faralya uzaklığı

 -dalaman havalimanı faralya uzaklığı 75 km 1 saat 30 dakıkadır

*dalaman havalimanı faralya ulaşım

-dalaman havalimanı faralya otobüs ulaşımı mevcut olup fethıye terminalden belirli saatlerde dolmus aktarmalı gerçekleşmekte olup yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Firma Hizmet Tecrübesi

*dalaman havalımanı transfer ulaşım

- dalaman havalimanı faralya ulaşımı transfer hizmeti 1 saat 30 dakıka sürmekte otobüs aktarmasında olduğu gıbı zaman kaybı ve yolda yasıyacagınız olumsuz durumları ortadan kaldırmaktadır.

*Vikings transferin size saglayacagı kolaylıklar

-havalimanı karşılama

-konforlu seyahat

-siz değerli musterılerımız adına tatıl başlangıcında olusabılecek tum olumsuzlukları ortadan kaldırmak bizim en buyuk hedefımız ,siz yolculuğunuzun tadını çıkarın bizde konforlu ve lux araçlarımızla sizlere hızmet vererek tatilinize musmutlu bir başlangıç yapmanızı sağlayalım.

*transfer hakkındakı soru işaretleriniz?

*ödeme şekli nasıl

- Vikings transfer sizden herhangi bir ön ödeme talep etmez

-ödemenın tamamını seyahatınızın sonunda şoförünüze yapabılırsınız

*araç filomuz

1*3 taxi   1*6 vipvan   1*4 ultralux  1*6 ultralux  1*10 vipbüs  1*10 ultralux   1*16 vipbüs  1*16 ultralux

Araçlarımız yeni model olup her bütçeye uygun aracımız bulunmaktadır.

Firma Referanslar

GoogleHaritalar
Trıpadvısor

Firma - [ Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer ]

Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer , Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer , Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı dir. ilçesinde Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı arandığında Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer , Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer telefon numarası: 0(542) 608 6886 den de ulaşabilirsiniz. da Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer hakkında ki iletişim bilgilerine, Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı hakkında ki bilgilere ve varsa Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer için yol tarifi de alabilirsiniz. da Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı arayanlar için Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı nasıl giderim, Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı nerede, Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesapları varsa da bulunan Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı için Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı hakkında bilgi almak için Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer telefon numarası üzerinden yada Dalaman Havalimanı Faralya Transfer Vikings Transfer adresinden Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap