SEKTÖRLER

Turizm / Online RezervasyonGörüntülenme Sayısı 231

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer hizmetleri günümüzde hemen her hava alanından müşterinin dilediği noktaya kadar ve kişi sayısına göre belirlenebilen hizmetlerdir. Tüm bu hizmetlerin belirli koşulları ve müşterinin isteğine göre belirlenmesi gerekmektedir. İşte bu anlamda düşündüğünüz zaman bizler Dalaman havalimanı Kaş transfer hizmetleri olarak işlerimizi en kaliteli şekilde verebilmek adına siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet politikamızı her geçen gün yenilemekteyiz.

Kaş, 53 köyü ile büyüleyici bir kasaba olan Antalyada yer almaktadır. Antalyaya 192 kilometre, Fethiyeye 106 kilometre uzaklıktadır. Bu nedenle hedefe ulaşmak için özel transferlere veya ucuz taksi transferlerine ihtiyacınız olabilir. Dalaman Havalimanı Kaş Transfer arıyorsanız, doğru yerdesiniz çünkü biz sizin için iyi haberlerimiz var. İlçe batıda Fethiye, doğuda Demre, güneyde Meis Adası ve kuzeyde Elmalı bölgesi ile çevrilidir. Bölgenin 70 kilometre uzunluğundaki plajı var ve bu küçük turist kasabasında yılın her günü turistlerle tanışmak mümkün.

Firma Hizmet Tecrübesi

Dolayısıyla varış yerine rahat, hızlı, güvenilir, ucuz ve özel Kaş Transfer hizmeti arıyorsanız, size sektördeki en iyi hizmetleri sunabiliriz. Bölgedeki en eski kalıntılar Likya, Yunan ve Roma dönemlerine aittir. Antik kent Antiphellostaki açık hava tiyatrosu, Helenistik dönemde inşa edilmiş ve denize bakmaktadır. Buna ek olarak, Agora güney yamacında ve bazilika tiyatrosunun hemen yanında yer almaktadır. Bir zamanlar Antiphellosu çevreleyen surların sadece küçük bir kısmı bugünlere ulaşmayı başardı. Şehrin kuzey-doğu yamacında bulunan Gotik stile benzeyen Likya yazıtları da vardır. Ayrıca kentte Likya dönemine tarihlenen kaya mezarları ve mezar taşları bulunmaktadır.

Yaz mevsimi boyunca Kaşın tarihi ve turistik yerlerine tekneler ve minibüslerle günlük turlar düzenlenmektedir. Buna ek olarak, katılmak isteyebileceğiniz alanda 3 gün ve 3 gece süren Mavi Yolculuk düzenleniyor. Bu nedenle, Dalaman Havaalanı - Kaş Transferleri arıyorsanız, transferinizi ayırtmak ve sizi havaalanında karşılamak için aramanızı bekliyoruz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap