SEKTÖRLER

Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan TaşımacılığıGörüntülenme Sayısı 101

Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Anyalya kaş ilçesine bağlı patara 18 km lik plajı tarıhı ve kültürel mirası ile öne çıkmaktadır.geçmiş dönemde birçok imparotorluklara yapmış olan patara ayrıca caretta caretta kaplumbaglarının yumurtlama bölgesi olarakta bilinir.geçmiş dönemlerde birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış olana patarada tarihi yapıları gezip görebilirsiniz

*dalaman havalimanı patara uzaklığı

-dalaman havalimanı patara uzaklığı 115 km 1 saat 20 dakıkadır

*dalaman havalimanı patara ulaşım

-dalaman havalimanı patara ulaşımı otobüs ile mevcut olup fethiye terminalden aktarmalı olarak mevcuttur  2 saat 45 dakıka sürmektedir

*dalaman havalimanı patara transfer ulaşım

-dalaman havalımanı patara transfer ulaşım ile 1 saat 20 dakıka surmektedır

Firma Hizmet Tecrübesi

*transfer sirketinin size saglıyacagı kolaylıklar

-transfer sirketi en hızlı konforlu ve guvenlı şekilde sizi varış yerınıze ulaştıracaktır.günümüzde toplu taşımada yaşanan olumsuz faktörlere maruz kalmadan otel, ev v.b yerinize kolayca ulaşacak tatil öncesi yol stresinden uzak durmanızı sağlayacaktır.

*transfer hakkındakı sorularınız?

*ödeme nasıl oluyor

-vikings transfer sizden ön ödeme talep etmez

-ödemeleriniz yolculuk sonu şoföre yapılmaktadır

*araç fılomuz

-1*3 kişi taxi  1*6 kişi vipvan  1*4 kişi ultralux  1*6 kişi ultralux  1*10 kişi vipbüs  1*10 kişi ultralux   1*16 kişi vipbüs  1*16 kişi ultralux 

Araçlarımız yenı model olup her bütçeye uygun aracımız bulunmaktadır.

Firma Referanslar

Google Haritalar
Trıpadvısor

Firma - [ Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer ]

Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer , Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer , Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı dir. ilçesinde Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı arandığında Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer , Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer telefon numarası: 0(542) 608 6886 den de ulaşabilirsiniz. da Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer hakkında ki iletişim bilgilerine, Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı hakkında ki bilgilere ve varsa Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer için yol tarifi de alabilirsiniz. da Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı arayanlar için Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı nasıl giderim, Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı nerede, Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesapları varsa da bulunan Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı için Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı hakkında bilgi almak için Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer telefon numarası üzerinden yada Dalaman Havalimanı Patara Transfer Vikings Transfer adresinden Ulaşım ve Taşımacılık / İnsan Taşımacılığı konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap