SEKTÖRLER

Arıtma ve Temizlik / Temizlik EndrüstrisiGörüntülenme Sayısı 2471

Demka Hijyen Halı Yıkama

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Temizlik sektörünün, en önemli kollarından biri hiç kuşkusuz halı yıkamadır. Halı yıkama öncelik olarak, kurumsal bir iştir. Kendine güvenen bir ekip, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kurumsal bir anlayış gerektirir.

DEMKA Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Çalışma prensiplerimizde yeni gelişen teknolojik ekipmanların kullanımı ile halı temizliğinde kesin sonuçlar almak için yoğun bir çaba içinde sizlere hizmet vermekteyiz. Toz alma makinası, aynı anda alt ve üstten yıkama kapasitesine sahip 12 fırçalı yıkama ve durulama makinası, vibratör yani titreşimli sıkma makinasıyla teknolojik ekipmanlarımızı en yeni sistemlerde takip ediyoruz. Memnuniyetinizi üst düzeyde tutmak için elit ve yetişmiş eleman tercihimizle bahar temizliğini kazandırdığımız halılarınızı en kısa sürede sizlere servis ediyoruz.

Şehrin tümüne hakim noktada yer alan fabrikamızla merkez ve tüm ilçelerde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Temizlik maddeleri seçiminde de oldukça hassas olduğumuzu belirtmek isteriz, halılardaki kir lekeleri çıkarmak ne kadar bizim için oldukça önemli ise daha sonradan oluşabilecek olumsuz durumlar içinde şampuan seçimleri bizler için önemlidir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Gaziantep halı yıkama firmaları  arasında Demka Hijyen Halı Yıkama hizmet kalitesi, güvenirlilik, hijyen konusunda güvenebileceğiniz önder firmalardan biridir. 

1. Uygulama : Halılarınız 1 cm2 ye 26 darbe vuruşu ile çırpma işlemi yapılmaktadır

2. Uygulama : Halılarınız otomatik 12 fırçalı ön yıkama helis fırça, vakum ile durulama işlemi yapılır, yumuşatıcı kullanılıp alt rulo fırça ile yıkama işlemi tamamlanır.

3. Uygulama : 1.400 devir otomatik sıkma makinesi ile sıkma işlemi uygulanır.

4. Uygulama : Halılarınız 300 m2 yazlık kurutma alanımızda kurutma işlemi yapılır kışın 200 m2 özel nem alan odalarda kurutma işlemi yapılır.  

Harita

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar

1