SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1264

Deveci Yapı

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

DEVECİ YAPI ile YENİLİKÇİ TASARIMLAR;

 

Misyon

2010 yılından bu yana; doğa yaşamının değerini gözeterek, insan yaşamı gerekliliklerini, kalite odaklılığımızla hayata geçiyoruz.

Vizyon

Hizmet standartlarımızı koruyarak tüm Türliye’de kalitenin üreticisi, geleceğin yapılarını üretmek.

Kalite Politikamız

Çalışma alanlarımızda iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden projelerimizi gerçekleştiriyoruz. Ev sahiplerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, hayat standartlarını yükseltip kullanımı kolaylaştıran tasarımlar başlıca değerlerimizi oluşturmaktadır.

Proje Standartlarımız;

Kalite: Yapılarımızda kullandığımız iş gücü ve ürünlerimizi titizlikle seçip yönetmekteyiz.

İş Güvenliği: Çalışanlarımızın sağlığını koruyoruz.

Profesyonellik: Alanında uzman olan tüm ekibimiz işlerini severek üretmektedir.

Yenilikçi; Yapılarımızı modern algıya uygun gerçekleştiriyoruz.

Ekonomik: En kaliteli yapıyı en uygun fiyata inşa ediyoruz.

Firma Referanslar

Serkan Deveci - Sancaktepe ( 2016 )
Deveci Apartmanı (2015)
Deveci Apartmanı2 (2015)
Sevim Deveci Apartmanı (2015)
Ali Demir Apartmanı
Hasan Bey Apartmanı
Serdar Bey Apartmanı
Serkan Bey Apartmanı
Sevim Hanım Apartmanı (2008)

Firma - [ Deveci Yapı ]

Deveci Yapı , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Deveci Yapı , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Deveci Yapı , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Deveci Yapı telefon numarası: 05324459581 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Deveci Yapı hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Deveci Yapı fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Deveci Yapı konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Deveci Yapı için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Deveci Yapı için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Deveci Yapı firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Deveci Yapı mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Deveci Yapı iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Deveci Yapı sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Deveci Yapı sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Deveci Yapı sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Deveci Yapı sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Deveci Yapı telefon numarası üzerinden yada Deveci Yapı adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap