image
DEVLET HASTANESİ

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi

( Oy Sayısı: 0 )
Reklam
Eco Decor

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi , DEVLET HASTANESİ olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Konak ilçesinde olan Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet HastanesiDEVLET HASTANESİ arandığında Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://alsancakdh.saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Alsancak, Ali Çetinkaya Blv No:26, 35220 Konak, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, DEVLET HASTANESİ hakkında ki bilgilere ve varsa Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan DEVLET HASTANESİ için Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Alsancak Nevvar - Salih İşgören Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur