image
Reklam
Anadolu Müzik Aletleri

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi , DEVLET HASTANESİ olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Bornova ilçesinde olan Bornova Türkan Özilhan Devlet HastanesiDEVLET HASTANESİ arandığında Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://bornovadh.saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Evka 3 Mahallesi Ankara asfaltı üzeri, 4. sanayi girişi no 305\A, 35050 Bornova, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, DEVLET HASTANESİ hakkında ki bilgilere ve varsa Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan DEVLET HASTANESİ için Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur