image
Reklam
Anadolu Müzik Aletleri

Selçuk Devlet Hastanesi

Selçuk Devlet Hastanesi , DEVLET HASTANESİ olarak hizmet vermektedir. İZMİR ilinde Selçuk ilçesinde olan Selçuk Devlet HastanesiDEVLET HASTANESİ arandığında Selçuk Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://selcukdh.saglik.gov.tr, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Atatürk Mh, Dr. Sabri Yayla Bulv, 35920 Selçuk, İZMİR ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Selçuk Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, DEVLET HASTANESİ hakkında ki bilgilere ve varsa Selçuk Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Selçuk Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Selçuk Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Selçuk Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Selçuk Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan DEVLET HASTANESİ için Selçuk Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Selçuk Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul