image
Reklam
Yer Moda

Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi

Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi , DEVLET HASTANESİ olarak hizmet vermektedir. MANİSA ilinde Turgutlu ilçesinde olan Turgutlu İlçe Devlet HastanesiDEVLET HASTANESİ arandığında Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Subaşı, Son Sk. No:18, 45400 Turgutlu, MANİSA ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, DEVLET HASTANESİ hakkında ki bilgilere ve varsa Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan DEVLET HASTANESİ için Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Turgutlu İlçe Devlet Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul