image
Reklam
Martı Halı Yıkama

Demka Ticaret

Demka Ticaret , DİĞER olarak hizmet vermektedir. İSTANBUL ilinde Kâğıthane ilçesinde olan Demka TicaretDİĞER arandığında Demka Ticaret için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Ortabayır, Talatpaşa Cd. No: 70, 34413 Kâğıthane, İSTANBUL ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Demka Ticaret hakkında ki iletişim bilgilerine, DİĞER hakkında ki bilgilere ve varsa Demka Ticaret fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Demka Ticaret konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Demka Ticaret mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Demka Ticaret iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Demka Ticaret sosyal medya hesapları varsa da bulunan DİĞER için Demka Ticaret sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Demka Ticaret sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur