Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. | Açık Hava Sineması

Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. firması, İstanbul / Bakırköy ilçesinde ki Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok Zemin Kat No:12, D:1, 34149 adresindedir. İstanbul 'da Açık Hava Sineması arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902125717133
Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. - Bakırköy İstanbul - Açık Hava Sineması
Kategoriler
DMP Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti.

[ Görüntülenme Sayısı 51 ]

Firma Adı:
Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti.
Telefon:
902125717133
Adres:
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok Zemin Kat No:12, D:1, 34149 Bakırköy, İstanbul
İlçe / İL:
Bakırköy, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti.

Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. , Açık Hava Sineması olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Bakırköy ilçesinde olan Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti.Açık Hava Sineması arandığında Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902125717133 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi acikhavadasinema.com, yol tarifi adres: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. EGS Business Park B2 Blok Zemin Kat No:12, D:1, 34149 Bakırköy, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. hakkında ki iletişim bilgilerine, Açık Hava Sineması hakkında ki bilgilere ve varsa Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. sosyal medya hesapları varsa da bulunan Açık Hava Sineması için Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Dmp Medya Açık Havada Sinema Tic. Ltd. Şti. sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)