Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi | Hastane

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi firması, İzmir / Balçova ilçesinde ki İnciraltı, Mithatpaşa Cd. no:56, 35330 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324122222
Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi - Balçova İzmir - Hastane
Kategoriler
Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902324122222
Web Site:
hastane.deu.edu.tr
Adres:
İnciraltı, Mithatpaşa Cd. no:56, 35330 Balçova, İzmir
İlçe / İL:
Balçova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Balçova ilçesinde olan Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama HastanesiHastane arandığında Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324122222 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi hastane.deu.edu.tr, yol tarifi adres: İnciraltı, Mithatpaşa Cd. no:56, 35330 Balçova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Dokuz Eylül Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)