SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve InternetGörüntülenme Sayısı 842

Eforweb İnternet Çözümleri

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

1993 yılında üniversitede başlayan masaüstü yayıncılık ve basın deneyimleri daha sonra reklam ajansı faaliyeti olarak devam etti. 1999 yılında gelecek internette diyerek web tasarım dünyasına giriş yaptık. 2001 krizinde kesintiye uğrayan çalışmalarımız 2003 yılında EFORWEB (Efficient For Web) markasıyla yeniden başladı. İlk önce Mersin ve İngiltere olan çalışma bölgemiz, gelişen müşteri portföyü ile birlikte daha geniş bölgelere yayıldı. Web tasarım ve İnternet uygulamaları geliştirme ana faaliyet konumuz olmakla birlikte dijital reklamcılık, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve online yayıncılık gibi webin hakim olduğu alanlarda faaliyetimize devam ediyoruz.

Geçmişten bu yana insanlar bilginin peşinde koştular. Damla damla biriken bilgi suları günümüzde okyanuslar gibi oldu.  Kazanılan birikim son yüzyılda nerdeyse insanlık tarihindeki kadar teknolojik gelişmeye sebep oldu ve olmaya devam ediyor. Bu hız toplumlarda kavrama bulanıklığına sebep olmakta ve doğru bilgiye erişimde eskisine oranla daha çok çalışmayı gerektirmektedir.

Bizim sektörümüz bu anlamda kilit noktada bulunuyor ve daha çok sorumluluğu üzerinde taşıyor. Bilgiyi işlemek, saflaştırmak ve insanlara en doğru şekilde sunmak bizim asıl işimizdir. Sunulan düşünce ne kadar önemli, ne kadar doğru olsa da, sunuluş tekniği doğru değilse amacına ulaşmada sorunlar meydan gelir.  Biz doğru bilgiyi, doğru yerde ve estetik tarzda servis etmekle yükümlüyüz.

İşimiz bilgi – iletişim, yani bilişimdir. Bunun bilincinde ve sorumluluğundayız.  Adımızda yer alan “İnternet Hizmetleri” ifadesi toplumumuzda doğrudan “bilgisayarcı” veya “web tasarımcı” gibi algılansa da böyle değildir. Kısaca açıklamaya çalışalım.

Tanımlamadan da anlaşılacağı üzere bizim bilgisayarcılığımız, bilginin işlenmesinde bilgisayarı kullanabildiğimiz kadardır. Bilgisayar sadece bir araçtır. Web tasarımı ise bilgiyi sunmada kolaylık ve görselliği yansıtabilmek için araçtır. Yani biz ne bilgisayarcı, ne de web tasarımcısıyız ama aynı zamanda her ikisi de işimizin bir bölümü, parçasıdır.

Bir web sitesinde bu kadar uzun tanıtım yazısı yazmak sıkıcı olabilir. Evet kesinlikle sıkıcı olduğunu bilerek yazmamızın nedeni işimizi anlatmada yaşadığımız zorluktur. Buraya kadar okuduğunuza göre bizi merak ediyor ve bizimle ilgileniyorsunuz demektir. Yürekten teşekkürlerimizi sunarak kısaca kendimizden bahsedelim.

Onbeş yılı aşkın sektör tecrübemizin on yılını internet  ve yeni medya alanında kazandık. Birikimlerimizi elde edinceye kadar çok zorlu süreçlerden geçtik. İşimizle ilgili eğitimlerimiz hiç bitmedi ve hala devam ediyor. Biliyoruz ki biraz tembellik etsek dünyadan geri kalacağız.

Merkezimiz Mersin olmakla birlikte dünyada ve Türkiye’nin değişik yerlerinde müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız var. Yaptığımız işte uzaklık kavramı büyük bir engel değil.

Ofisimizde grafikerlerimiz ve programcımız olmakla birlikte, ortak çalışmalar yaptığımız ajanslar, programcılar ve bilişim firmaları da yapımızın bir parçasıdır. Bizim başarımız onların, onların başarısı bizimdir.

Müşterilerimizle çalışmaya başladığımız andan itibaren onların ortağı gibi düşünerek işlerini kendi işimiz gibi algılar ve ona göre çözümler üretiriz. İşimiz bitti gibi bir kavrama sahip değiliz. Yaptığımız projeyi teslim ettikten sonra da müşterimizi yalnız bırakmaz, işinde teknolojimizi kullanarak daha çok nasıl başarılı olabileceği hususunda fikirler üretiriz. En az bir yıl boyunca işimizle ilgili her konuda ücretsiz danışmanlık desteği veririz.  24/7 kesintisiz desteğimiz vardır.

İş yapış şeklimiz itibariyle,  müşterilerimizle dostluk bağı kuruyor ve her müşterinin yeni müşterilere referans olmasıyla pazarlama yapmaksızın işimizi büyütüyoruz.  Uluslar arası düzeyde kaliteli işler yapıyor, yaptığımız iş neticesinde size verimlilik ve maliyet avantajı sağlıyoruz ve işletmenizi geleceğe hazır hale getiriyoruz. Dürüstlük ve güvenilirlik dairesinde iş yaparak karşılıklı müşteri memnuniyetini yakalar ve uzun yıllar birlikte çalışırız.

Her zaman çalışmayı ve üretmeyi felsefe edinmiş ekibimizin, büyüyen iş ağacınızda bir dalınız olmasını düşünürseniz tanışalım, görüşelim…

Firma Hizmet Tecrübesi

EFOR Web Tasarım Ajansı - Mersin | © 2014

Firma Referanslar

birizadem
ftsoil
sultasaotel
baldem
dinariq
goldkuyum
yorukbakkal
labsert
ramazansimsek
cihangroup
mersinsanayisitesi
kinqhotel
obiletx
ceylanport
fizanmantar

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap