Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi | Hastane

Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi firması, İzmir / Bornova ilçesinde ki Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, 35100 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 444 1 343
Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi - Bornova İzmir - Hastane
Kategoriler
Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi

[ Görüntülenme Sayısı 3 ]

Firma Adı:
Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi
Kategori:
Hastane
Telefon:
444 1 343
Adres:
Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, 35100 Bornova, İzmir
İlçe / İL:
Bornova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi

Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Bornova ilçesinde olan Ege Üniversitesi Kalp Damar CerrahisiHastane arandığında Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 444 1 343 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi egehastane.ege.edu.tr, yol tarifi adres: Kazımdirik, Ege Ünv. Hst. No:9, 35100 Bornova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ege Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)