Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi | Hastane

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi firması, İzmir / Bornova ilçesinde ki Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 adresindedir. İzmir 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 444 1 343
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi - Bornova İzmir - Hastane
Kategoriler
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 4 ]

Firma Adı:
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
444 1 343
Adres:
Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova, İzmir
İlçe / İL:
Bornova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Bornova ilçesinde olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk HastanesiHastane arandığında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 444 1 343 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi egehastane.ege.edu.tr, yol tarifi adres: Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)