Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi | Üniversite Hastanesi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi firması, İzmir / Bornova ilçesinde ki Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 adresindedir. İzmir 'da Üniversite Hastanesi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 444 1 343
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi - Bornova İzmir - Üniversite Hastanesi
Kategoriler
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 9 ]

Firma Adı:
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Telefon:
444 1 343
Adres:
Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova, İzmir
İlçe / İL:
Bornova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi , Üniversite Hastanesi olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Bornova ilçesinde olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiÜniversite Hastanesi arandığında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 444 1 343 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi hastanem.ege.edu.tr, yol tarifi adres: Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, 35100 Bornova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Üniversite Hastanesi hakkında ki bilgilere ve varsa Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Üniversite Hastanesi için Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)