Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ege Üniversitesi | Üniversite

Ege Üniversitesi firması, İzmir / Bornova ilçesinde ki Erzene Mahallesi Ege Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, 35040 adresindedir. İzmir 'da Üniversite arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902323111010
Ege Üniversitesi - Bornova İzmir - Üniversite
Kategoriler
Ege Üniversitesi

[ Görüntülenme Sayısı 2 ]

Firma Adı:
Ege Üniversitesi
Kategori:
Üniversite
Telefon:
902323111010
Web Site:
ege.edu.tr
Adres:
Erzene Mahallesi Ege Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, 35040 Bornova, İzmir
İlçe / İL:
Bornova, İzmir
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ege Üniversitesi

Ege Üniversitesi , Üniversite olarak hizmet vermektedir. İzmir ilinde Bornova ilçesinde olan Ege ÜniversitesiÜniversite arandığında Ege Üniversitesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902323111010 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi ege.edu.tr, yol tarifi adres: Erzene Mahallesi Ege Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, 35040 Bornova, İzmir ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Üniversite hakkında ki bilgilere ve varsa Ege Üniversitesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Üniversitesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ege Üniversitesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Üniversite için Ege Üniversitesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ege Üniversitesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)