Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Ege Yıldız | Plastik İmalat Şirketi

Ege Yıldız firması, İstanbul / Bayrampaşa ilçesinde ki Muratpaşa Mahallesi, Kışla Caddesi & Sanayi Sk. No:16, 34040 adresindedir. İstanbul 'da Plastik İmalat Şirketi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902125639580
Ege Yıldız - Bayrampaşa İstanbul - Plastik İmalat Şirketi
Kategoriler
Ege Yıldız

[ Görüntülenme Sayısı 8 ]

Firma Adı:
Ege Yıldız
Telefon:
902125639580
Web Site:
egeyildiz.com.tr
Adres:
Muratpaşa Mahallesi, Kışla Caddesi & Sanayi Sk. No:16, 34040 Bayrampaşa, İstanbul
İlçe / İL:
Bayrampaşa, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Ege Yıldız

Ege Yıldız , Plastik İmalat Şirketi olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Bayrampaşa ilçesinde olan Ege YıldızPlastik İmalat Şirketi arandığında Ege Yıldız için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902125639580 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi egeyildiz.com.tr, yol tarifi adres: Muratpaşa Mahallesi, Kışla Caddesi & Sanayi Sk. No:16, 34040 Bayrampaşa, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Yıldız hakkında ki iletişim bilgilerine, Plastik İmalat Şirketi hakkında ki bilgilere ve varsa Ege Yıldız fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ege Yıldız konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Ege Yıldız mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Ege Yıldız iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ege Yıldız sosyal medya hesapları varsa da bulunan Plastik İmalat Şirketi için Ege Yıldız sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Ege Yıldız sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)