SEKTÖRLER

Teknik Servisler / Teknik ServisGörüntülenme Sayısı 133

Ekip Tesisat

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Tesisat işlerinizin hepsina, İstanbul’un neresinde olursanız olun ustalaşmış ekiplerle çözüm sunan döşemçı.Com bir telefonla ihtiyaç duyduğunuz tesisat işini yapmış oldurmanızı sağlıyor. Ev ve işyerlerinizdeki su kaçağı problemlerından tadilata ilişkin taleplerinize, gider tıkanıklıklarının kırıp dökmeden açılmasından ısıtma sisteminizin petek temizliğine kadar tüm gereksinimlarınıza sevinç garantili çözümler sunmaktayız.

Geniş bir servis ağına haiz olan firmamız bünyesinde sadece deneyimli, çağıl döşem cihazlarının kullanımı mevzusunda eğitim görmüş ve yaptığı işte her vakit için mesuliyet sahibi olan tesisat ustaları bulunmaktadır. Servis ekibimizdeki tesisat ustaları eski usul denen çağdışı yöntemlerle çalışmamakta, petek temizliğinden su ne kadarağı bulma veya gider tıkanıklığı açma gibi işlemlere kadar tüm hizmetlerinde son teknolojiye sahip özel üretim ekipmanlar ve ithal kimyasal ürünler kullanmaktadır.

Pratik, zahmetsiz ve sevinç garantili döşemçı hizmetleri sunan şirketimiz iddiasını fiyat mevzusunda da devam ettirmekte, siz değerli müşterilerine İstanbul’un en avantajlı fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Su kaçağı Tespiti Kırıp dökmeden apartmanınız, işyeriniz ve müstakil evinizdeki her tip su ne kadarağını dışardan tespit edebilen servis ekibimiz kısa sürede, tek yerden müdahaleyle soruna geri dönmemek üzere çözüm getirebilir. Kılcal çatlaklardan kaynaklı su kaçaklarında uyguladığımız özel kimyasallarla tek çekiç darbesine dahi gerek kalmadan onarımı da kırmadan yapabilecek uzmanlığa sahibiz.

Çoklu kaçakların olduğu döşem sistemlerinde günlerce zaman harcamadan ve boşu boşuna her yeri kırıp dökmeden, dakikalar içinde kullandığımız ithal kaçak tespit sistemleriyle sorunun nerede olduğunu dışardan bulabiliyoruz. Noktasal tespit icra eden ve santim hata yapmadan kaçakları gören sistemlerimiz sayesinde tesisat ustalarımız tek müdahaleyle direkt kaçağa ulaşabiliyor ve onaylamaınızla biran önce onarım işlemine geçebiliyor.

Bu şekilde işyeriniz yada evinizin harabeye dönmesine, çevreın moloz ve tozla kirlenmesine gerek kalmıyor. Su ne kadarağı bulma ve onarım hizmetlerimiz sunduğu pratiklikle yalnız zamandan tasarruf edilmesini sağlamakla kalmamakta, onarım maliyetini asgari seviyeye indirmemize imkân tanımış olduğundan sizlere sektörün en uygun tutarlarıyla hizmet vermemizi de sağlamaktadır.

Tıkanıklık Açma Mutfak lavabosu, tuvalet, banyo gideri fark etmeden tüm gider tıkanıklıklarını ithal gider açma robotlarıyla çevreı inşaat alanına çevirmeden açabiliyoruz. Kullandığımız Alman teknolojisine sahip tıkanıklık açma robotları sadece ev ve işyerlerindeki gider tıkanıklıklarında değil, logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde de kısa sürede kati sonuç almamızı sağlamakta.

Kameralı görüntüleme entegresiyle gider içinden canlı görüntü alma imkânı elde eden ve bu sayede döşem ustalarımızın işini kolaylaştıran robotlarımızla en derin tıkanıklıkları açmak bile bizim için adeta çocuk oyuncağı. Tıkanıklığa neyin yol açmış olduğunı ve giderin kaç metreden tıkandığını anlamak zorunda kalmadan, kamera sayesinde elde etmiş olduğu kati bilgiye gore müdahalede bulunan tesisatçılarımız soruna nazaran en ergonomik ve ekonomik gider açma yöntemiyle müdahalede bulunur.

Gider tıkanıklıklarında kimyasal, tazyikli yada mekanik müdahale yöntemleriyle her tür tıkanıklığı kısa sürede ve oldukça ekonomik fiyatlarla açabiliyoruz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap