SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 1442

Elizi Grup

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

1999 yılında üsküdar doğancılar mahallesi halk caddesinde winsa pvc pencere işleriyle sektöre başladık daha sonra 2004 yılında elizi inşaatı kurarak kurumsal bir kimlikle inşaata ağırlık vererek  pvc pencere fabrikasına ve elizi inşaata devam ettik

Firma Hizmet Tecrübesi

1999 Yılından Bu yana Hizmetinizdeyiz

Firma Referanslar

Kağıthane
Ümraniye Site mahallesi
Çakmak Armağan Evler
Vizara Park
Çakmak Site Mahallesi
Kartal - Tween Tower
Kartal - Saklı vadi Konakları

Firma - [ Elizi Grup ]

Elizi Grup , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Elizi Grup , Yapı Sektörü / İnşaat dir. ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat arandığında Elizi Grup , Yapı Sektörü / İnşaat olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / İnşaat için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Elizi Grup telefon numarası: 0532 620 6590 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Elizi Grup hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / İnşaat hakkında ki bilgilere ve varsa Elizi Grup fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Elizi Grup konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Elizi Grup için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Elizi Grup için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / İnşaat arayanlar için Yapı Sektörü / İnşaat nasıl giderim, Yapı Sektörü / İnşaat nerede, Yapı Sektörü / İnşaat yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Elizi Grup firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Elizi Grup mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Elizi Grup iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Elizi Grup sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / İnşaat için Elizi Grup sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Elizi Grup sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Elizi Grup sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / İnşaat hakkında bilgi almak için Elizi Grup telefon numarası üzerinden yada Elizi Grup adresinden Yapı Sektörü / İnşaat konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap