SEKTÖRLER

Alışveriş Merkezleri / Alışveriş MağzalarıGörüntülenme Sayısı 1500

Emek Hasta Yatakları

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

ELEKTRİKLİ OTOMATİK BİR HASTA YATAĞI İLE DAHA RAHAT VE GÜVENLİ BİR İYİLEŞME SAĞLARSINIZ

EMEK HASTA YATAKLARI YÜKSEK KONFOR VE GÜVENLİK EKİPMANLARIYLA DONATILMIŞ KALİTELİ VE EKONOMİK HASTA YATAKLARI ÜRETİMİ YAPAR.

Hastane yatakları artık hastane dışında sağlık merkezleri, diyaliz merkezleri, huzur evleri gibi bir çok kurum ve evlerde kullanılmaktadır. Çok çeşitli hasta karyolası kataloguna sahip olmamızın sebebi, her gelir düzeyine uygun fiyatlarla hitap ederek, insanların hasta yataklarını lüks bir dayanıklı tüketim malı olarak düşünmelerinin önüne geçmektir. Emek Hasta Yatakları firmasında, elektrik motorlu hasta yatakları çeşitlerinin felçli/yatalak hastaların günlük ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için lazımlıklı modelleri de satılık olarak bulunabilir.

ELEKTRİKLİ HASTA YATAKLARI YERLİ ÜRETİM HASTA KARYOLALARI

Firmamız 25 yıldır medikal elektrikli hasta yatakları sektöründe imalat, satış ve kiralama faaliyetleri göstermektedir. İmalathanemiz ve satış mağazamız İstanbul'da olup, Türkiye'nin bir çok il ve ilçesinde ürünlerimizin satış ve kiralamasını yapan medikal ürün firmaları vardır. Bu firmalar öncelikli olarak Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerde faaliyet göstermektedir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Firmamız 25 yıldır medikal elektrikli hasta yatakları sektöründe imalat, satış ve kiralama faaliyetleri göstermektedir. İmalathanemiz ve satış mağazamız İstanbul'da olup, Türkiye'nin bir çok il ve ilçesinde ürünlerimizin satış ve kiralamasını yapan medikal ürün firmaları vardır. Bu firmalar öncelikli olarak Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerde faaliyet göstermektedir.

Firma Referanslar

Haskar Medikal
Kariyer Medikal
Radikal Medikal

Firma - [ Emek Hasta Yatakları ]

Emek Hasta Yatakları , Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Emek Hasta Yatakları , Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları dir. ilçesinde Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları arandığında Emek Hasta Yatakları , Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Emek Hasta Yatakları telefon numarası: 05412110322 den de ulaşabilirsiniz. da Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Emek Hasta Yatakları hakkında ki iletişim bilgilerine, Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları hakkında ki bilgilere ve varsa Emek Hasta Yatakları fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Emek Hasta Yatakları konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Emek Hasta Yatakları için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Emek Hasta Yatakları için yol tarifi de alabilirsiniz. da Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları arayanlar için Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları nasıl giderim, Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları nerede, Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Emek Hasta Yatakları firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Emek Hasta Yatakları mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Emek Hasta Yatakları iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Emek Hasta Yatakları sosyal medya hesapları varsa da bulunan Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları için Emek Hasta Yatakları sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Emek Hasta Yatakları sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Emek Hasta Yatakları sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları hakkında bilgi almak için Emek Hasta Yatakları telefon numarası üzerinden yada Emek Hasta Yatakları adresinden Alışveriş Merkezleri / Alışveriş Mağzaları konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap