Garden Emlak Hakkında

Güvenin adresi


Van Merkez Bölgesi Garden Emlak Hizmetleri Ltd.Şti'ne Hoş Geldiniz. Van'ın İlk ve Tek Kurumsal Emlak Firması Garden Emlak bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz. Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Garden Emlak Hizmetleri Ltd.Şti farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Saygılarımızla.

Garden Emlak

Garden Emlak, Emlak sektöründe hizmet vermektedir. VAN ilinde ilçesinde olan Garden Emlak, Emlak kategorisinde hizmet veren firmadır. ilçesinde Emlak arandığında Garden Emlak olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. VAN da ilçesinde Emlak için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Garden Emlak hakkında ki güncel iletişim bilgilerine, Emlak hakkında ki bilgilere ve varsa Garden Emlak fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Garden Emlak konumu, sokak görüntüleri ve sanal turlara ve diğer detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.


En çok arananlar listesinde bulunan Garden Emlak için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Garden Emlak için yol tarifi de alabilirsiniz. VAN da Emlak arayanlar için VAN Emlak nasıl giderim, VAN Emlak nerede, VAN Emlak yol tarifi gibi arama sonuçlarına web sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Garden Emlak firmasına ulaşabilirsiniz.

Garden Emlak mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Garden Emlak iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Garden Emlak sosyal medya hesapları varsa VAN da bulunan Emlak için Garden Emlak sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, ürünleri, fotoğrafları vb. paylaşımları Garden Emlak sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Garden Emlak sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Emlak hakkında bilgi almak için Garden Emlak telefon numarası üzerinden yada Garden Emlak adresinden Emlak konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

VAN firma rehberi ile VAN ilçesinde ki işletme bilgilerine, VAN nöbetçi eczane, VAN taksi telefonu ve VAN çilingir telefonu gibi VAN ilçesinde ki en popüler arama sonuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. VAN Emlak nerede, VAN Emlak nasıl giderim, VAN Emlak yol tarifi ve VAN en yakın Emlak ulaşabilirsiniz. VAN ücretsiz firma rehberi ile ücretsiz firma ekleyebilirsiniz. Firmanızı ücretsiz ekleyerek arama trafiğinizi yükseltebilirsiniz. Organik SEO (arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi) ile işletmenize değer katabilirsiniz. İnternet reklamcılığı ile ücretsiz olarak işletmenizin reklamını yapabilirsiniz. radyo, televizyon, dergi, billboard reklamcılığı yerine hiçbir ücret ödemeden sitemize firmanızı ekleyerek ücretsiz reklam yapabilirsiniz.Hizmetler

Danışmanlık kapsamında - Müşteri temsilcisi ve yardımcı elemanların iş dağılımı - Bölge çalışmaları - Müşteri portföyünün arz ve talep yönünden değerlendirilmesi - Taşınmazın pazarlanmak üzere hazır duruma getirilmesinin sağlanması - Yazılı ve görsel pazarlama tekliflerinin hazırlanması - Satış ve pazarlama Müşavirlik kapsamında • İpotek, kat irtifakı, ifraz ve tevhid, trampa • Cins tahsisi • Hibe (bağışlama) • Taksim (paylaşım) • Tashih (düzeltme) • Aplikasyon • Harita ve belediyelerden bölge imar planı çıkarma • Tapu ve kadastro • Veraset ve intikal • G.M.S.İ (gayrımenkul kira geliri) • Emlak ve çöp vergileri Hususlarında vergi uzmanlığı kapsamındaki deneyimimiz ile siz müşterilerimize özel bir hizmet paketi sunmaktayız. Özellikle sitelere yönelik çalışmalarımızda, farklı hizmetlerimiz arasındadır. Site yönetimi • Genel kurul hazırlama • Yönetim kadrosu oluşturma vs.


Referanslar

Aktamar Otel Toprak Un


İletişim BilgileriEtiketler:Yorum Kaydedildi !

Yönetici Tarafından Onaylandıktan sonra yorumunuz yayınlanacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *S.S.Sorular

Bültene abone ol

ve gelen kutusunda yeni reklamlar alın