SEKTÖRLER

Teknik Servisler / Teknik ServisGörüntülenme Sayısı 72

Empero Dolap Servisi 0532.628.38.41

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Kar-Ser Teknik Servis Şirketimiz Empero Marka Sanayi Tipi Ticari Endüstriyel Soğutucu Dolapların Tamirini Yapmaktadır. Şirketimiz Endüstriyel Soğutu Dolap ve Soğuk Hava Depo –Soğuk Hava Oda Tamir- Teknik Servis- Periyodik Motor- Petek Temizliği Bakımı – Motor arıza tespiti- Motor değişimi, Fan arıza Tamiri- Fan değişimi, Mekanik ve digital Termostat Değişimi dahil Endüstriyel Bütün Dolapların Tüm Arızaları ve Tamiri Firmamız Garantisi İle Yapmaktadır.

Şirketimiz Özellikle Soğutucu ticari ürünler- Endüstriyel Bulaşık Yıkamam Makineleri ve Sanayi tipi Pişirici Grublarında Çok iyi ve kaliteli hizmet yerinde ve yüzde 95  tek seferde sorunu tespit edip tek seferde çözmekte başarılı ve bir çok markanın yetkili teknik servisi’dir.

Empero Tezgah Altı Dolap Tamiri, Empero Paslanmaz Krom Sanayi Dik Dolap Arıza Tamir Servisi, Empero Marka Şişe Soğutucu Dolap Tamirleri, Empero Teşhir Dolap Teknik Servisi, Empero Et Dolabı Servisi, Empero Soğuk Hava Odaları Teknikl Servisi,

Empero Markalı Tüm Soğutucu Dolap Tamirleri servis Hizmetini Özel Servis olarak İstanbul Anadolu yakası ve Gebze bölgesindesiz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz empero yetkili servisi deiliz özel servis hizmetimiz bulumakta ve servisimiz garantisinde hizmet vermekteyiz. Sizde empora dolap tamir servisi arıyorsanız 0532.628.38.41 nolu telefondan kar-ser mutfak servisi firmamızı arayıp teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

https://karserteknik.com/

Firma Hizmet Tecrübesi

Kar-Ser Teknik Servis Şirketimiz Empero Marka Sanayi Tipi Ticari Endüstriyel Soğutucu Dolapların Tamirini Yapmaktadır. Şirketimiz Endüstriyel Soğutu Dolap ve Soğuk Hava Depo –Soğuk Hava Oda Tamir- Teknik Servis- Periyodik Motor- Petek Temizliği Bakımı – Motor arıza tespiti- Motor değişimi, Fan arıza Tamiri- Fan değişimi, Mekanik ve digital Termostat Değişimi dahil Endüstriyel Bütün Dolapların Tüm Arızaları ve Tamiri Firmamız Garantisi İle Yapmaktadır. 0.532.628.38.41

Firma Referanslar

Empero Dolap Servisi
Empero Dolap Tamiri
Empero Endüstriyel Dolap Servisi

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap