SEKTÖRLER

Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve HayvancılıkGörüntülenme Sayısı 658

Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Emre Fidancılık Olarak Fidan işiyle 1991 yılından bu zamana devam etmekteyiz.. Fidan ve fidancılıkta Türkiye'ye kaliteli fidan üreterek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya çalışmaktayız. Ceviz Fidanı ve, badem Fidanı ve meyve fidanı işinde Emre Fidancılık olarak birinci hedefimiz; aşılı ve sertifikalı geliştirilmiş anaçlarımızdan alınarak üretilen fidan çeşitlerini,ülke geneline ve yurtdışına pazarlamak;bu fidanlardan en kısa sürede en fazla ürünü elde edebilmektir.Örneğin;Yerli Ceviz fidanı çeşitlerinden 20 gün geç çiçeklenen, Yabancı cins Ceviz fidanı olan Chandler, Pedro, Fernor, ; bademde de Ferragnes , Ferraduel ve Ferrastar, Texas, Nonpariel, gibi üstün verimli fidan çeşitleri de üreterek ülkemiz çiftçisine hizmet etmeye çalışmaktayız. Kurduğumuz fidan bahçelerinden elde ettiğimiz üstün vasıflı ürünleri görünce ne kadar doğru bir iş yaptığımızı daha iyi anlamaktayız. Fidan dikmeden önce iyi bir toprak analizi ve doğru fidan çeşidine dikkat edilmelidir.Öyle ki bir fidan dikildikten yıllar sonra istediğiniz ürünü elde edemezseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.Bunun için lütfen doğru bölgeye doğru çeşit kullanalım.Üretmiş olduğumuz Ceviz ve Badem fidanı çeşitlerimizin tamamı Tarım ve Köy işleri Bakanlığı tarafından onaylı ve sertifikalıdır. Devlet 10 dönüm ve üzerinde sertifikalı fidan ekenlere dönüm başına 100 TL geri ödemesiz destekleme vermektedir. Fidan çeşitlerimizi gelin yerinde görün.Karşılıklı görüş alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyarız. .

Firma - [ Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi ]

Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi , Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi , Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık dir. ilçesinde Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık arandığında Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi , Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi telefon numarası: 05357389069 den de ulaşabilirsiniz. da Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi hakkında ki iletişim bilgilerine, Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık hakkında ki bilgilere ve varsa Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi için yol tarifi de alabilirsiniz. da Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık arayanlar için Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık nasıl giderim, Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık nerede, Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık için Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık hakkında bilgi almak için Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi telefon numarası üzerinden yada Emre Fidancılık - Ceviz Üretimi adresinden Tarım ve Hayvancılık / Tarım ve Hayvancılık konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap