SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 1237

Engin Bali

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

İstanbul, İzmir ve Bursa illerinde ki üyelerine yönelik iletişim organizasyonu hizmeti veren MEDİCAL LİFE GROUP, 70 kişilik uzman kadrosu ile işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları, sahip olduğu güçlü veri bankası ve kendi yazılım desteği ile 7/24 bireysel tanımlı hizmet vermektedir. 

MEDİCAL LİFE GROUP olarak temel amacımız, sürekli büyüyen, çalışanlarımızın işini severek yaptığı, kaliteli hizmet ve üst düzey güven sağlamak.Sağlık alanında moleküler ve hücresel düzeydeki gelişmelere bağlı olarak tanı ve tedavide yeni olanakların ortaya çıkması sonucu, laboratuvar test vegörüntüleme uygulamaları giderek artan bir önem kazanmaktadır.

Laboratuvar inceleme ve görüntüleme uygulamaları pek çok hastalığın tanı vetedavisinde hayati konumdadır. Günümüzde hızla gelişen teknolojiler ve yeni testler sonucunda, erken teşhis ,doğru tanı ve etkin bir tedavide, laboratuvarve görüntüleme hizmetinin önemi daha da artmıştır.Klinik laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerinden tanıda ve tedaviye verilen yanıtın izlenmesinde yararlanılır. Bu yüzden; sağlık sektöründe olmanın ve insan sağlığı konusunda hizmet vermenin önemini bilen MEDİCAL LİFE erken teşhis ve acil müdahale konusunda hizmet veren kurumumuz oldukça başarılı işlere imza atmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Firma Referanslar

check up
çağrı merkezi
call center
sağlık
Çağrı merkezi hizmetleri
tanı
sağlık taraması
mobil sağlık

Firma - [ Engin Bali ]

Engin Bali , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Engin Bali , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü dir. ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arandığında Engin Bali , Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Engin Bali telefon numarası: den de ulaşabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Engin Bali hakkında ki iletişim bilgilerine, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında ki bilgilere ve varsa Engin Bali fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Engin Bali konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Engin Bali için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Engin Bali için yol tarifi de alabilirsiniz. da Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü arayanlar için Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nasıl giderim, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü nerede, Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Engin Bali firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Engin Bali mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Engin Bali iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Engin Bali sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü için Engin Bali sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Engin Bali sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Engin Bali sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü hakkında bilgi almak için Engin Bali telefon numarası üzerinden yada Engin Bali adresinden Hizmet Sektörü / Hizmet Sektörü konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap