SEKTÖRLER

Turizm / Oto KiralamaGörüntülenme Sayısı 930

Eurocars Rental Araç Kiralama

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Seyahat etmek istediğiniz yere kendi seçeceğiniz araçlarla ve ya profesyonel sürücülerimizle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kiralık araçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

     EuroCars Rental olarak Şanlıurfa rent a car araç kiralama sektöründeki 10 yıllık tecrübemizle ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve filomuzdaki araçlarımızı deneyimlemeniz için buradayız.

Hizmet esnasında ihtiyaç anınızda en ekonomik çözümlerle araç kiralama hizmetine ulaşmanız artık çok kolay.

Araç kiralama hizmetinde yaşanan sıkıntıların ve tereddütlerinizin neler olduğunu biliyoruz ve kendimizi sizin yerinize koyarak en iyi hizmeti sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Firma Hizmet Tecrübesi

Günümüzde tüm işletmeler satış, pazarlama ve lojistik gibi hizmetleri için binek araçlara ihtiyaç duyuyor. Onlarca aracı finanse etmenin ve operasyonel olarak yönetmenin şirketiniz için iş kaybı olduğunun farkındayız. EuroCars Rental olarak  şirketiniz için araç satın almak yerine çok daha avantajlı bir yol olan kiralama hizmetini öneriyoruz.

Filo kiralama, 12 aydan 48 aya kadar yararlanabileceğiniz uzun dönemli araç kiralama hizmetidir. Kiralama süresi boyunca araç ve araç kullanımıyla ilgili riskler (ikinci el değeri, amortisman vb.) EuroCars Rental’a ait olacaktır.

Siz ise araç satın alarak yapacağınız yüklü harcamaların cebinizde kalmasının yanı sıra periyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konuları firmamıza devretmenin memnuniyetini yaşayacaksınız.

     Şirketinizin bir araca bile ihtiyacı var ise, EuroCars Şanlıurfa araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir, satın almaya kıyasla çok daha uygun fiyatlarla aracınızı tedarik edebilirsiniz. Araç kiralayarak zaman ve maliyetten tasarruf edebilir, böylelikle tamamen işinize odaklanabilirsiniz.

Araç kiralama sektöründe sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 2010 yılında kurulan EuroCars Rental SAN.LTD.ŞTİ. kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmetlerine ek olarak otel rezervasyonu, havayolları bilet satışı, yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyon hizmetleri ve vize işlemleri ile Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama müşterilerine  kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Sedan, hatchback, MPV, SUV ve ticari araçların tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile geniş araç filomuzda istediğiniz araçları bulabilirsiniz. Ayrıca 10´nun üzerindeki araç grubundan dilediğinize size uygun olan kampanyalar ile de  sahip olabilirsiniz. EuroCars, müşterilerine kiralık araç süresinin uzatılması, indirimli fiyatlar gibi mükemmel fırsatlar sunmakta; böylece araç kiralamayı dahada çekici bir hale getirmektedir. Siz de EuroCars´ın şanlıurfa oto kiralama hizmetinden faydalanarak hizmet kalitemizin farkına varabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap