SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / Çelik KonstrüksiyonGörüntülenme Sayısı 1358

Fedaş Metal

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Takım ruhuna inanan ve destekleyen ekibimiz, birbirine güvenen, kollektif etkinliğe inanan, ekip yönetimli kurumsal bir yapi ile gelecege hazirlanmaktadir. Yeterli kalite için katilimli bir yönetimle yapısal evrimlere hazir, teknik ve teknolojik evrimlere eşlik ederek, sürekli eğitim ilkesi ile ekibimizin ve iş hayatımızın kalitesini iyileştirme çabasındayız. Çünkü, kalitenin sağlanmasında her birimizin ayrı ayrı sorumluluğu oldugu inancındayız.

Müsterilerimizin seçme özgürlüğünü düşünerek istek ve ihtiyaçları dogrultusunda, her türlü yapısal açık yapıyı üretecek bir alt yapı oluşturduk. Bu yapıda kalitelli, ekonomik üretim ve hızlı teslim politikası ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimsedik. Tasarımda ve projelendirmede uluslararası programlarla çelik bir yapıyı en ince ayrıntısına kadar detaylandırarak fabrikada kusursuz bir imalat düzeyini yakaladık.Hedefimiz yüksek standartlarda üretim yaparak, alanımızda alternatif olmak ve deprem kusağındaki ülkemizde, gerçek mühendislik yapılarında öncü firmalar arasında yerimiz almak ve bu alanda hizmetler vererek uluslararası arenada ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir...

   MİSYON - VİZYON - KALİTE 

Misyonumuz ;  Fedas Metal olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranbaşdenetçi eğitim ve danışmanlık kılmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları oluşturmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.Çelik konstrüksiyon ve demir işçiliği alanlarında faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal ürünler üretmeyi, uygun projelendirmeyi misyon olarak benimsemiştir. Vizyonumuz; Fedas Metal, ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Değişen, gelişen şehir yaşamının gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve yaşam alanlarını estetik gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çevre için hizmet vermekteyiz. Kalite Politikamız; Fedas Metal olarak kalite politikamız kapsamında, doğruluk, güven, eşitlik, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerini bir arada barındıran kalite politikamız, müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusundadır. İlkelerimiz; Güvenilirlik profesyonellik, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Sıfır hata sürdürülebilir kalkınma, Sağlık, emniyet, çevre konularına odaklılık, Kanunlara ve yönetmeliklere bağlılıkdır.

 

Faaliyet Alanları Projeden Anahtar Teslimine Çözümler Fabrikalar Binaları Depolar Kanopiler Antrepolar Otoparklar  Restoranlar - Okullar Katlı Garajlar Çelik Köprüler  Spor Salonları  Tarım ve Endüstri Yapıları  Yüksek Katlı Çelik Yapılar  Kültür Merkezleri  Benzin İstasyonları

Çelik Tavuk Çiftlikleri

Firma Hizmet Tecrübesi

Projeler

 

  Hayatınızı ve anılarınızı paylaşacağınız güvenli bir mekanın ilk adımı proje ile başlar. Tip projelerimizden seçtiğiniz bir örnek veya size özel tasarlanmış yapının projesi sizin onayınız alındıktan sonra proje grubumuz tarafından detaylandırılmaya başlanır. Yapının her noktasında sizin zevkiniz ve seçeceğiniz malzeme esas alınır.Dış cephe malzemesinden başlayarak iç mekanda kullanılan malzemeler zemin kaplamaları, boya rengi gibi konular tamamen sizin tercihinize göre çözümler üretilir. Çünkü kişisel zevkiniz en az hayatınız kadar önemlidir.

 
 • Etüd
 • Tasarım
 • Modelleme
 • Sistem Analizi
 • 2D Çizimler 
 • 3D Çizimler
 • Persfektif Görümler 
 • Detay Görünümler 
 • Santiye Yönetimi
 • Montaj Projeleri
 • Bulonlu Birleşimler 
 • Kaynakli Birleşimler 
 • Montaj 
 • Teknik Uygulama Sorumlulugu 
 • Kontrolörlük 
 • Danışmanlık

Firma - [ Fedaş Metal ]

Fedaş Metal , Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Fedaş Metal , Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon dir. ilçesinde Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon arandığında Fedaş Metal , Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Fedaş Metal telefon numarası: 05325560851 den de ulaşabilirsiniz. da Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Fedaş Metal hakkında ki iletişim bilgilerine, Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon hakkında ki bilgilere ve varsa Fedaş Metal fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Fedaş Metal konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Fedaş Metal için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Fedaş Metal için yol tarifi de alabilirsiniz. da Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon arayanlar için Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon nasıl giderim, Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon nerede, Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Fedaş Metal firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Fedaş Metal mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Fedaş Metal iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Fedaş Metal sosyal medya hesapları varsa da bulunan Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon için Fedaş Metal sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Fedaş Metal sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Fedaş Metal sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon hakkında bilgi almak için Fedaş Metal telefon numarası üzerinden yada Fedaş Metal adresinden Yapı Sektörü / Çelik Konstrüksiyon konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap