izmir teknik servis

 
 
  SEKTÖRLER
 
 
  ONLINE SAYAÇ
  • Online: 3
  • Bugün Tekil: 151
  • Dün Tekil: 758
  • Dün Çoğul: 3913
  • Toplam Tekil: 269367
  • Toplam Çoğul: 2872139
  • İp Adresiniz : 54.235.55.253
 
 
 

Izmir Teknik Servis

 88
Izmir Teknik Servis

 
 
  FİRMA HAKKINDA
 

İzmir teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimize buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde sunduğumuz hizmetin kalitesinden emin olduğumuzdan dolayı sizlere cihaza uyguladığımız  işlemin tarafımızdan 1 yıl garantili olacağını söylemekte hiçbir sıkıntı hissetmemekteyiz. Cihazınız servisimiz tarafından onarılıp teslimi yapıldıktan sonraki 1 yıl içerisinde tamiri yapılan cihazın aynı sorunu tekrar etmesi durumunda ücretsiz olarak tekrar bakılacaktır.

Firmamız sizlere özel beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımız İzmir’in en kaliteli buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ustalarından seçilmekte olup, sizlere sunulan hizmetin kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz. İstediğimiz; siz değerli müşterilerimiz cihazınızı izmir teknik servis olarak bize teslim ederken içinizin rahat etmesidir.

İzmir teknik servis firmamız siz değerli İzmirlilere buzdolabı, klima, kombi, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde İzmir’in en kaliteli özel servis hizmetlerinden birini sunarken aynı zamanda fiyatlandırma konusunda da çok önemsediğini bilmenizi isteriz. Ülkemizin ekonomik durumu göz önüne alınıp fiyatlandırmalarda buna göre yapılmaktadır. İzmir servis firmamız ile anlaşıp cihazınızı bizlere emanet ettiğiniz için pişman olmamanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 
 
  FİRMA HİZMET TECRÜBESİ
 

İzmir beyaz eşya servisi siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş olup , bu doğrultuda çalışmaktadır.Donanımlı ekip arkadaşlarımız sizlerin rahatı için hazır bulunmaktadır.

Hayatın her alanında gerek gördüğümüz beyaz eşya bizler için artık vazgeçilmez olmuştur.Günlük hayatta işimizi kolaylaştıran beyaz eşyaları emin ellere teslim etmeyi istemenizi anlıyoruz.Bu yüzden İzmir beyaz eşya servisi olarak yıllardır yürütmüş olduğumuz müşteri memnuyeti anlayışı ile sizlere en iyi servisi sunmayı hedefliyoruz.

İzmir beyaz eşya servisi geniş servis ağı ile İzmiri baştan sona dolaşabilir , arızaları en uygun bütçeyle en hızlı şekilde çözüp ortadan kaldırabilir.Garanti kapsamindaki birçok eşyayı tamir ederek sizlerin hayatını kolaylaştırıyoruz.Üstelik kullandığımız orjinal parça ve aksesuarlar ileride tekrar arıza çıkmasını önleyecektir.

İzmir beyaz eşya servis ailemiz güleryüzlü ,çözüm odaklı davranarak en hızlı şekilde arızayı ortadan kaldırmayı amaçlar.Bu doğrultuda 24 saat açık olan çağrı merkezimiz sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefler.

Tüm markalara hakim olan İzmir beyaz eşya servisi bu güne kadar bir çok evin konforunu geri kazanmasına yardımcı olmuştur. Tüm beyaz eşyalarınızın düzenli bakımı için de bizi arayabilirsiniz.

İzmir beyaz eşya servisi ulaşım anlamında da en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Tüm soru ve görüşleriniz için bir telefon uzağınızdayız…

 
 
 
  FİRMA HARİTA
 
 
  FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

Ad Soyad

E-Mail

Mesaj

Güvenlik Sorusu : 12 + 3 = ?

 

 
  FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
 
 
Kurumsal Firma Adresleri Yukarı Çık Çapası