Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Fişekhane | Kültür Merkezi

Fişekhane firması, İstanbul / Zeytinburnu ilçesinde ki Kazlıçeşme mah. Kennedy Cad, No52V, 34020 adresindedir. İstanbul 'da Kültür Merkezi arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902124158000
Fişekhane - Zeytinburnu İstanbul - Kültür Merkezi
Kategoriler
Fişekhane

[ Görüntülenme Sayısı 6 ]

Firma Adı:
Fişekhane
Kategori:
Kültür Merkezi
Telefon:
902124158000
Web Site:
fisekhane.com
Adres:
Kazlıçeşme mah. Kennedy Cad, No52V, 34020 Zeytinburnu, İstanbul
İlçe / İL:
Zeytinburnu, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Fişekhane

Fişekhane , Kültür Merkezi olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Zeytinburnu ilçesinde olan FişekhaneKültür Merkezi arandığında Fişekhane için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902124158000 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi fisekhane.com, yol tarifi adres: Kazlıçeşme mah. Kennedy Cad, No52V, 34020 Zeytinburnu, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Fişekhane hakkında ki iletişim bilgilerine, Kültür Merkezi hakkında ki bilgilere ve varsa Fişekhane fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Fişekhane konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Fişekhane mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Fişekhane iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Fişekhane sosyal medya hesapları varsa da bulunan Kültür Merkezi için Fişekhane sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Fişekhane sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)