SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve InternetGörüntülenme Sayısı 28

Fixcom Bilişim

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

FiXCOM, bilişim teknolojilerinin farklı alanlarında uzun yıllardır yöneticilik ve teknik tecrübesi olan Kaan MUNOĞULLARI tarafından 2020 yılının Haziran ayında İzmir Karşıyaka da kurulmuştur halen aynı adreste faaliyetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir.

FiXCOM, Şirket kadrosu deneyimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Sürekli araştırmayı ve güncel bilgiler sunmayı ana hedef olarak belirlemiş bir kuruluştur. Kurumlara ve bireylere en gelişmiş teknolojik ürünleri sunarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak , doğru ve güvenilir hizmet sunmak ,danışmanlık yapmak stratejik hedeflerimiz arasında sayılabilir.

FiXCOM: Yıllar içerisinde gerçekleştirilen çok sayıda  Özel sektör projelerinde kazanılan deneyim sonrasında ana faaliyet konuları; Bilgisayar ürünleri - Cep Telefonu - Televizyon - Otomobil Arıza Tespit Cihazları satışı ve servisi konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Firma - [ Fixcom Bilişim ]

Fixcom Bilişim , Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Fixcom Bilişim , Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet dir. ilçesinde Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet arandığında Fixcom Bilişim , Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Fixcom Bilişim telefon numarası: 0(542) 426 4035 den de ulaşabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Fixcom Bilişim hakkında ki iletişim bilgilerine, Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet hakkında ki bilgilere ve varsa Fixcom Bilişim fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Fixcom Bilişim konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Fixcom Bilişim için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Fixcom Bilişim için yol tarifi de alabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet arayanlar için Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet nasıl giderim, Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet nerede, Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Fixcom Bilişim firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Fixcom Bilişim mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Fixcom Bilişim iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Fixcom Bilişim sosyal medya hesapları varsa da bulunan Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet için Fixcom Bilişim sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Fixcom Bilişim sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Fixcom Bilişim sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet hakkında bilgi almak için Fixcom Bilişim telefon numarası üzerinden yada Fixcom Bilişim adresinden Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap