SEKTÖRLER

Hizmet Sektörü / Hizmet SektörüGörüntülenme Sayısı 942

Flamacı Bayrak

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

2006 yılında kurulan Flama Bayrak başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen flama bayrak imalatı yapan üreticiler  arasında kendisini herkese duyurarak yer almaktadır. Hizmet sektöründe bölgesel lider olabilmek için vizyonu altyapısı ve bilgileriyle hareket etmektedir.

Flama Bayrak, Tişört Baskı, Otomotiv, Turizm ve Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı hizmetleri ile sektörde faaliyet göstermektedir. Flama Bayrak Şirketimizin  başarı Hikâyesinin  arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği önemseyen bir yönetim Şekli ile yönetilmektedir. Bu yaklaşım, sadece menfaatdoğrultusunda maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı milli görüşleri ile kurumsal yurttaşlık bilinciyle gelişmektedir. Şirketimiz olan Flama Bayrak, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle Bayrak Flama, alanlarına odaklanan çeşitli sponsorluk yaparak projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm altyapı ve  alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Flama Bayrak Şirketi, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan gerek kurumsallarla gerek İç piyasalarda  hareket etmekte, çalışmalarıyla  ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Şirketin  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü çalışma alanlarında, toplumun refah düzeyini arttıracak, geliştirmek ve gelişimin ekonomik açıdan, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap