SEKTÖRLER

Ormancılık ve Yan Ürünler / Kereste ve TomrukGörüntülenme Sayısı 597

Galyan Group - Galyan Wood - Ehi Wood

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Firmamız 2000 yılında Romanya’nın Gorj Bölgesi, Targu Carbuneşti şehri merkez olarak kereste üretimine başlamıştır. Kereste sektöründe zamanın teknolojik makine parkurlarıyla günümüze kadar her geçen gün kendimizi yenileyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 15.000 m2 sahası olan, 2.500 m2 kapalı alan, 500 m3'lük KERESTE KURUTMA ve 1.500 m3'lük BUHARLAMA kapasitesiyle üretime bu bölgede devam etmektedir. 2011 yılında şirketimizin aldığı bir kararla, Romanya'nın PRAHOVA bölgesi PLOIESTI şehrinde ikinci üretim fabrikamızı devreye sokmuş bulunmaktayız. PLOIESTI'deki fabrikamızda 17.000 m2’lik sahası, 3.000 m2'lik kapalı alanı bulunan, 300 m3'lük KURUTMA, 1.200 m3'lük BUHARLAMA kapasitesi ile kereste üretim ekipmanlarıyla bu bölgede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Bu Fabrikamızda ayrıca 2014 yılında kurduğumuz, PALET ÇAKMA HATTI ile ( Form Makine, Otomatik çakım hattı ) palet üretimine başlamış bulunmaktayız. Aynı zamanda şirketimizin bünyesinde Epal Palet çakma belgesi mevcuttur. Günlük palet üretim kapasitemiz yaklaşık 800 adet civarındandır. Şirketimiz aynı zamanda 2015 yılında UKRAYNA’nın Chernovtysi şehrinde yeni üretim sahasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Bu fabrikamızda 20.000 m2’lik sahamız ile 2.000 m2 'lik kapalı alan ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Romanya'da ve Ukrayna'daki Fabrikalarımızda, ağırlıklı olarak MEŞE,KAYIN,LADİN,SARI CAM,IHLAMUR,DIŞBUDAK ve zaman zaman KAVAK mamüllerini kereste olarak işlemekteyiz.

 

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin firması olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kereste fabrikasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider kereste fabrikası olmaktır.

 

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kereste fabrikası olmaktır.

 

Sosyal Sorumluluk

Kurucusunun, yaşamı boyunca savunduğu ve uyguladığı görüşler, Galyan Group Topluluğu'nun toplum hizmetleri konusundaki temel ilke ve geleneğini oluşturur. Galyan Group Topluluğu, kültür, sanat, eğitim, bilim ve spor alanlarında toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunmayı sorumlulukları arasında sayar. Galyan Group Topluluğu, toplumsal hizmetlerini, doğrudan kurduğu ya da kuruluş ve yönetiminde etkin rol aldığı kurumlar aracılığıyla yürütür.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap