Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Gazi Hastanesi | Hastane

Gazi Hastanesi firması, / ilçesinde ki Alsancak, Kahramanlar Mahallesi, Nevzat Güzelırmak Sk. No:29, 35230 adresindedir. 'da Hastane arayanlar için en iyi adrestesiniz. Telefon: 902324647979
Gazi Hastanesi  - Hastane
Kategoriler
Gazi Hastanesi

[ Görüntülenme Sayısı 18 ]

Firma Adı:
Gazi Hastanesi
Kategori:
Hastane
Telefon:
902324647979
Web Site:
gazihastanesi.com
Adres:
Alsancak, Kahramanlar Mahallesi, Nevzat Güzelırmak Sk. No:29, 35230
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Gazi Hastanesi

Gazi Hastanesi , Hastane olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Gazi HastanesiHastane arandığında Gazi Hastanesi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Telefon numarası: 902324647979 den de ulaşabilirsiniz. ya da web sitesi gazihastanesi.com, yol tarifi adres: Alsancak, Kahramanlar Mahallesi, Nevzat Güzelırmak Sk. No:29, 35230 , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Gazi Hastanesi hakkında ki iletişim bilgilerine, Hastane hakkında ki bilgilere ve varsa Gazi Hastanesi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Gazi Hastanesi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Gazi Hastanesi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Gazi Hastanesi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Gazi Hastanesi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Hastane için Gazi Hastanesi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Gazi Hastanesi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)