SEKTÖRLER

Ulaşım ve Taşımacılık / Kargo ve KuryeGörüntülenme Sayısı 439

Gebze Kurye 742 32 02

 • Gsm
  05327333707
 • Telefon
  7423202
 • Mail
  istanbulmotorizekurye@gmail.com
 • Web Site
  https;//www.gebzekurye.com.tr
 • Adres
  Gebze Kurye Hizmetinde Gönderilerinizi 1.30 Saat İçerisinde Alım Teslimatını Yapmaktayız. İstanbul Ve Kocaeli ( Gebze) İllerimizin Her Bölgesinde Bekleyen Kurye Arkadaşlarımız Hazır Beklemekte Olup Şirketimizin Çağrı Bölümünden Ald
 • İlçe, İl
  Gebze , Kocaeli
Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Gebze Kurye Express Kurye hizmeti siz değerli özel müşterilerimize sağladığımız en önemli ve hızlı hizmetlerimizden biridir. Sadece hız konusunda önem vermemekteyiz. Bunların yanı sıra sizlerin gönderilerinizi güvenli bir şekilde alım teslimatını yapmaktayız. Şirketimizin en önemli konu olarak gördüğü Express Kurye hizmetleri son derece önem arz ettiği Kurye seçeneklerimizdir. 7/24 saat Kurye hizmetinde sizlerin memnun olacağı iş imkanını ortaya koymaktayız. Gebze ilimizde bu görevi %100 yapmakla yükümlüyüz. Bizlere Telefon adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Firma Hizmet Tecrübesi

Vip Kurye seçeneğinizde Kurye’nizi siz belirleyin ve şirketinize ve şahsınıza özel Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye ekiplerimiz sizler için hazır hale geçsinler. İstanbul ve Gebze ilinde hazır halde bekleyen Kuryelerimiz 75 ile 120 dk içerisinde sizlerden alıcağı evrak ve kolilerin alım teslimatını yaparlar. İstenilen adrese en yakın Kuryelerimizi sizlere yönlendirip işlerinize yardımcı olmakla yükümlüyüz.

Kurye gönderilerinizi sizlerin telefonlarına yada mail adresinize göndererek bigilendirme yapmaktayız.

Bu hizmetden yararlanmak için bizlere sitemizden ve ya Telefon adreslerimizden ulaşabilirsiniz

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap