SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve InternetGörüntülenme Sayısı 1121

Gebze.org Firma Rehberi

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Gebze.Org 2002 yılında Internet Portalı olarak yayın hayatına başlamış olup 2009 yılından günümüze 1692 kayıtlı şirket porföyü ile Firma Rehberi olarak hizmet vermektedir.

Gebze.Org , Sadece Gebze, Kocaeli, İstanbul değil Türkiye ve hatta Dünya'nın Firma, Şirket Rehberidir. Ücretsiz firma ekleyebilir , firma sorgulayabilirsiniz. Sınırsız Ürün ekleyebilir, Vitrin oluşturup görsellerinizi yükleyebilirsiniz.  Şirketinize yapılan yorumları takip edebilir, kaç puanınızın olduğunu görebilirsiniz.  Ayrıca Forum sayfamızda bir çok konu başlığı altında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Firma Hizmet Tecrübesi

Gebze.Org 2002 yılında Internet Portalı olarak yayın hayatına başlamış olup 2009 yılından günümüze 1692 kayıtlı şirket porföyü ile Firma Rehberi olarak hizmet vermektedir. Gebze.Org , Sadece Gebze, Kocaeli, İstanbul değil Türkiye ve hatta Dünya'nın Firma, Şirket Rehberidir. Ücretsiz firma ekleyebilir , firma sorgulayabilirsiniz. Sınırsız Ürün ekleyebilir, Vitrin oluşturup görsellerinizi yükleyebilirsiniz. Şirketinize yapılan yorumları takip edebilir, kaç puanınızın olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Forum sayfamızda bir çok konu başlığı altında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap