SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve InternetGörüntülenme Sayısı 897

Genr8 Digital Media Solutions

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Misyonumuz

Genr8 Dijital Medya Çözümleri olarak, kaliteli ürün ve servis güvencesi için, internet ve teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız, esneklik ve bunun yanı sıra bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst değerler sağlamak amacındadır.

Genr8 Digital Hakkında

2012 yılında kurulmuştur. Genr8 Digital`in temelinde Ar-Ge olduğu için dijital çözümler ve yazılım konusunda farklılaşma doğal olarak ortaya çıkmış ve yine bu Ar-Ge temeli doğrultusunda Genr8 Digital bir teknoloji şirketi olarak konumlanmıştır. Daha önce tüm Ar-Ge çalışmalarını başarı ile piyasaya sunan firma, Genr8 Design ve SelfPanel ile çözüm ortaklığı kurarak artan Ar-Ge ve Ar-Ge çalışmalarının organizasyonu (sektörel farklılaşma vb.) ihtiyacı ve bunun yanında şirketleşme yoluyla know-how satışının önünün açılması hedefi ile hem kendi içindeki şirketlerin Ar-Ge ihtiyacını karşılayabilecek hem de dışarıya teknoloji satabilecek bir konuma gelmiştir.

Genr8 Digital, hem iş yapma biçimi hem de işe bakış açısı bakımından Türkiye’deki firmadan farklılaşan özelliklere sahiptir. Kendine misyon olarak “Kaliteli ürün ve servis güvencesi için, internet ve teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız, esneklik ve bunun yanı sıra bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler ve hizmetler sunma vasfını seçip her anlamda bunu içselleştirmeyi başarabilmiş bir firma olan Genr8Digital, teknolojiyi çoğunluğun hizmetine sunan anlayışı benimsemiştir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Genr8 Digital olarak, işletmeniz (markanız) için uygun ve verimli görsel iletişim çözümleri sunmaktayız. Dijital Menü Board, Videowall, endüstriyel monitör gibi ürünlerimizin yanı sıra kurulum, destek, entegrasyon, içerik yönetimi, içerik üretimi, interaktif uygulamalar ve dokunmatik ekranlar için interaktif uygulama geliştirme hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca reklam alanlarımızda reklam verenlere ürün ve hizmetlerini tanıtımlarına yardımcı olmaktayız.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap