SEKTÖRLER

Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve InternetGörüntülenme Sayısı 938

Genr8 Digital Media Solutions

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Misyonumuz

Genr8 Dijital Medya Çözümleri olarak, kaliteli ürün ve servis güvencesi için, internet ve teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız, esneklik ve bunun yanı sıra bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst değerler sağlamak amacındadır.

Genr8 Digital Hakkında

2012 yılında kurulmuştur. Genr8 Digital`in temelinde Ar-Ge olduğu için dijital çözümler ve yazılım konusunda farklılaşma doğal olarak ortaya çıkmış ve yine bu Ar-Ge temeli doğrultusunda Genr8 Digital bir teknoloji şirketi olarak konumlanmıştır. Daha önce tüm Ar-Ge çalışmalarını başarı ile piyasaya sunan firma, Genr8 Design ve SelfPanel ile çözüm ortaklığı kurarak artan Ar-Ge ve Ar-Ge çalışmalarının organizasyonu (sektörel farklılaşma vb.) ihtiyacı ve bunun yanında şirketleşme yoluyla know-how satışının önünün açılması hedefi ile hem kendi içindeki şirketlerin Ar-Ge ihtiyacını karşılayabilecek hem de dışarıya teknoloji satabilecek bir konuma gelmiştir.

Genr8 Digital, hem iş yapma biçimi hem de işe bakış açısı bakımından Türkiye’deki firmadan farklılaşan özelliklere sahiptir. Kendine misyon olarak “Kaliteli ürün ve servis güvencesi için, internet ve teknolojik devrimlerle ivmelenen değişime uyum sağlayabilecek hız, esneklik ve bunun yanı sıra bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler ve hizmetler sunma vasfını seçip her anlamda bunu içselleştirmeyi başarabilmiş bir firma olan Genr8Digital, teknolojiyi çoğunluğun hizmetine sunan anlayışı benimsemiştir.

Firma Hizmet Tecrübesi

Genr8 Digital olarak, işletmeniz (markanız) için uygun ve verimli görsel iletişim çözümleri sunmaktayız. Dijital Menü Board, Videowall, endüstriyel monitör gibi ürünlerimizin yanı sıra kurulum, destek, entegrasyon, içerik yönetimi, içerik üretimi, interaktif uygulamalar ve dokunmatik ekranlar için interaktif uygulama geliştirme hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca reklam alanlarımızda reklam verenlere ürün ve hizmetlerini tanıtımlarına yardımcı olmaktayız.

Firma - [ Genr8 Digital Media Solutions ]

Genr8 Digital Media Solutions , Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan Genr8 Digital Media Solutions , Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet dir. ilçesinde Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet arandığında Genr8 Digital Media Solutions , Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet olarak hizmet vermektedir. da ilçesinde Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Genr8 Digital Media Solutions telefon numarası: 05326246982 den de ulaşabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet için telefon numarası, web sitesi, mail adresi, fax numarası, yol tarifi ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.


Genr8 Digital Media Solutions hakkında ki iletişim bilgilerine, Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet hakkında ki bilgilere ve varsa Genr8 Digital Media Solutions fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Genr8 Digital Media Solutions konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.


En çok aranan Genr8 Digital Media Solutions için tüm bilgilere buradan ulaşabileceğiniz gibi Genr8 Digital Media Solutions için yol tarifi de alabilirsiniz. da Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet arayanlar için Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet nasıl giderim, Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet nerede, Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet yol tarifi gibi arama sonuçlarına sitemiz üzerinden yol tarifi alarak Genr8 Digital Media Solutions firmasına yol tarifi alabilirsiniz.


Genr8 Digital Media Solutions mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Genr8 Digital Media Solutions iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Genr8 Digital Media Solutions sosyal medya hesapları varsa da bulunan Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet için Genr8 Digital Media Solutions sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Genr8 Digital Media Solutions sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.


Genr8 Digital Media Solutions sosyal medya hesapları bulunmuyorsa Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet hakkında bilgi almak için Genr8 Digital Media Solutions telefon numarası üzerinden yada Genr8 Digital Media Solutions adresinden Bilişim Sektörü / Bilgisayar ve Internet konumuna giderekte bilgi alabilirsiniz.

Harita

Yorum Yap


Bu Firmaya Hiç Yorum Yapılmamış İlk Yorum Yapan Siz Olabilirsiniz. Yorum Yap