Türkiyenin en kapsamlı ve en büyük firma rehberine hoşgeldiniz.

Getto Sinema Kolektifi | Açık Hava Sineması

Getto Sinema Kolektifi firması, İstanbul / Kadıköy ilçesinde ki Acıbadem, Nazifbey Sk. 41-1, 34710 adresindedir. İstanbul 'da Açık Hava Sineması arayanlar için en iyi adrestesiniz.
Getto Sinema Kolektifi - Kadıköy İstanbul - Açık Hava Sineması
Kategoriler
Getto Sinema Kolektifi

[ Görüntülenme Sayısı 53 ]

Firma Adı:
Getto Sinema Kolektifi
Adres:
Acıbadem, Nazifbey Sk. 41-1, 34710 Kadıköy, İstanbul
İlçe / İL:
Kadıköy, İstanbul
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Linkedin'da Paylaş Pinterest'de Paylaş

Firma -> Getto Sinema Kolektifi

Getto Sinema Kolektifi , Açık Hava Sineması olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilinde Kadıköy ilçesinde olan Getto Sinema KolektifiAçık Hava Sineması arandığında Getto Sinema Kolektifi için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  yol tarifi adres: Acıbadem, Nazifbey Sk. 41-1, 34710 Kadıköy, İstanbul ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Getto Sinema Kolektifi hakkında ki iletişim bilgilerine, Açık Hava Sineması hakkında ki bilgilere ve varsa Getto Sinema Kolektifi fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Getto Sinema Kolektifi konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Getto Sinema Kolektifi mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Getto Sinema Kolektifi iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Getto Sinema Kolektifi sosyal medya hesapları varsa da bulunan Açık Hava Sineması için Getto Sinema Kolektifi sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Getto Sinema Kolektifi sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

Konum

Yorum Yap

 
Kaynak: Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)