SEKTÖRLER

Yapı Sektörü / İnşaatGörüntülenme Sayısı 156

Gönül İnşaat Tiç.ldt.şti

Firmaya Mesaj Gönder

Sosyal Medya'da Paylaş

Firma Hakkında

Kentsel dönüşüm danışmanlığı, inşaat taahhüt işleri, inşaat danışmanlığı plan ve proje çizimi.

......... Hizmetlerimiz........ Kentsel dönüşüm danişmanliği inşaat taahhüt  işleri· kat karşiliği inşaat fabrika ve tesis inşaati villa ve  site inşaati şantiye şefliği· inşaat danişmanliği plan ve proje çizimi.

Firma Hizmet Tecrübesi

               GÖNÜL İNŞAAT TİÇ.LTD.ŞTİ.   İnşaat proje Emlak Gayrimenkul Alım ve Satım ve Kiralanmasında    Profesyonel Hizmet Sağlayan Firmamız 1965 Yılının istanbul   Merkezde İlk ofisini ve Şirket Merkezini Kurmuştur.    Şimdiye kadar ki başarılı çalışmaları sonucunda bahcelievler  Merkez Ofisten   Sonra  Eyüp alibeyköy ofisi,de faliyettedir                                       (( MİSYON ))   Misyonumuz inşaat ve emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin yurtiçi ve yurtdışı kalitesini yükselterek   yerli ve yabancı müşterilerimize hem alış hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.   Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile    müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak.   Yerelden ulusala büyüyen portföyümüzü en geniş kitlelere ulaştırmak.   Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.   Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.   Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve    teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.   Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.   Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.   Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,                      Müşteri perth woy ülke :TÜRKİYE,KATAR,ÜRDÜN,KUVEYT,BAHREYN,LİBYA,                  SUUDİ ARABİSTAN,BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ,LÜBNAN,UMMAN,SUDAN,MISIR,

                                     ((  VİZYON ))          İnşaat ve Emlak arsa Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerime profesyonel                 çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz,                                      DEĞERLERİMİZ                                         Güven,                                      Mükemmeliyet,                                       Memnuniyet,                                     Kaliteli hizmet,                                        Gelişim.

Harita

Yorum Yap

Yapılan Yorumlar

1